Rezerwacja terminów online, która zachwyca!

Bez żadnych umów. Bez żadnych zobowiązań. W każdej chwili możliwość wypowiedzenia.

Kolejne kroki / bezpieczeństwo danych

Co następne? Po zakończonej rejestracji Twoje dane zostaną przesłane do banku danych eTermin i udostępnione dla Twojej strony rezerwacji online. Otrzymasz również powitalną wiadomość mailową z dodatkowymi informacjami. Jeżeli nie możesz znaleźć naszej wiadomości w skrzynce pocztowej, sprawdź Twój katalog spamu.

Uwaga: Twoje dane są zaszyfrowane, będą przez nas traktowane z najwyższą poufnością i nie przekazywane osobom trzecim. Będą one wykorzystywane przez eTermin tylko do dostępu do Twojej strefy klienta, konfiguracji Twojej strony rezerwacji oraz do komunikacji z Tobą.

Opinie naszych klientów


Kliknij na video

Michael J. Toppelreiter trener efektywnej komunikacji kadrowej

Jak wygląda Pana współpraca z eTermin?

„Sprawy rezerwacyjne po zastosowaniu eTermin przebiegają dużo efektywniej. Na dzień dzisiejszy większość naszych gości rezerwuje terminy w naszym Spa oraz restauracji samodzielnie. Nakład naszej pracy oraz związane z nim koszty znacznie się obniżyły.”

Peter Gross hotel Seehotel Töpferhaus

Jak wygląda Pana współpraca z eTermin?

„W naszym przypadku około 80% terminów jest rezerwowanych online i bardzo nas to odciąża. Dodatkowo umożliwia to klientom rezerwację w każdej chwili. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażamy sobie pracy bez korzystania z eTermin.”

Sabine Riess i Oscar Trott float Center Zürich – Ihr Private Spa

Jak wygląda Państwa współpraca z eTermin?

„Jestem zachwycony możliwościami jakie kryje w sobie ten produkt. Daję jego twórcom 5 gwiazdek za drogi dystrybucji, 5 gwiazdek za miesięczną wersję demo, 5 gwiazdek za ofertę cenową, 5 gwiazdek za instrukcję obsługi, 5 gwiazdek za to, że naprawdę wiedzą czego oczekuje klient, 5 gwiazdek za połączenie z kalendarzem terminowania icloud.”

Dr Alexander Schlichting

Jak wygląda Pana współpraca z eTermin?

„Niesamowite, z jakim zaangażowaniem, szybko i efektywnie są realizowane życzenia klientów. Uzyskałem natychmiastową pomoc przy pierwszej instalacji. Specyficzne usługi z branży fryzjerskiej zostały błyskawicznie zaimplementowane i już można było rozpocząć pracę. Również moi pracownicy bez problemu radzą sobie z obsługa aplikacji. Feedback naszych klientów jest bardzo pozytywny - absolutnie nie żałujemy decyzji zastosowania eTermin.”

Ursula Richter Richter Steinkrauss - fryzjer i studio paznokci

Jak wygląda Pani współpraca z eTermin?

„Od kiedy używamy terminarz online eTermin ręczne wprowadzanie terminów nie ma już miejsca, oprogramowanie zajmuje się całkowitym zarządzaniem terminami. Nowo powstały portal rezerwacyjny cieszy się wśród klientów HobbyGoldschmiede Augsburg ogromną popularnością. W przeciągu kilku dni dokonano ponad 50 rezerwacji. Z czystym sercem polecamy obsługę eTermin.”

Alfred Schneider HobbyGoldschmiede Kargus AUGSBURG

Pytania?

Masz pytania odnośnie naszej platformy, czy ogólne pytania odnośnie naszych produktów?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Indywidualna wersja demo

Zarezerwuj termin indywidualnie przeprowadzonej wesji demo na żywo z jednym z naszych specjalistów.

ZAREZERWUJ TERMIN

Przetestuj eTermin, inteligentne i kompleksowe oprogramowanie rezerwacji online - przez 30 dni bezpłatnie i bez zobowiązań.

WYPRÓBUJ ZA DARMO