Zostań partnerem eTermin!

Polec nas lub sprzedaj innym naszą aplikację eTermin system rezerwacji online i otrzymaj atrakcyjną prowizję.

Program lojalnościowy „Klienci nas polecają”

Jeżeli przekonasz swojego partnera biznesowego, przyjaciół, znajomych, krewnych lub inne osoby do zakupu eTermin, otrzymasz prowizję za każdą podpisaną umowę.

To proste:

Przekaż nam w ramach akcji „Klienci nas polecają” dane kontaktowe osób zainteresowanych aplikacją eTermin rezerwacje online. Skontaktujemy się z nimi, by przedstawiać im zalety korzystania z eTermin - oczywiście niezobowiązująco i bezpłatnie.

Korzyści dla Ciebie:

Za każdą podpisaną umowę z poleconymi przez Ciebie osobami otrzymasz wynagrodzenie w żywej gotówce.
Otrzymasz od nas miesięczne prowizje przez cały okres czasu, w którym polecona przez Ciebie osoba pozostaje naszym klientem.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Zostań resellerem eTermin

Jesteś niezależnym twórcą stron internetowych, doradcą firmowym / marketingowym, trenerem, producentem oprogramowania bądź prowadzisz sklep z oprogramowaniem jako reseller? Rozszerz swą ofertę, zostań resellerem eTermin i sprzedawaj nasze oprogramowanie do zarządzania terminami.

Korzyści dla Ciebie:

Program partnerski eTermin umożliwia Ci dołączenie do Twojego portfolio innowacyjnego produktu i zdobycie atrakcyjnych prowizji.
Ponadto oferujemy Ci elastyczną politykę cenową.

Masz ochotę
Zostać partnerem eTermin?

Skontaktuj się z nami!

Możesz również polecić eTermin Twoim klientom i pozostawić dalszy proces sprzedaży nam. Otrzymasz wynagrodzenie w gotówce za każde polecenie, które dojdzie do skutku - oczywiście na takich samych warunkach, jak te wymienione w naszym programie lojalnościowym „Klienci nas polecają”.

Pytania?

Masz pytania odnośnie naszej platformy, czy ogólne pytania odnośnie naszych produktów?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Indywidualna wersja demo

Zarezerwuj termin indywidualnie przeprowadzonej wesji demo na żywo z jednym z naszych specjalistów.

ZAREZERWUJ TERMIN

Przetestuj eTermin, inteligentne i kompleksowe oprogramowanie rezerwacji online - przez 30 dni bezpłatnie i bez zobowiązań.

WYPRÓBUJ ZA DARMO